WMF 9000 S+

 
PRODUCENT: WMF
WMF 9000 S+

WMF 9000 S+

WMF 9000 S + to sztandarowy model klasy premium automatycznych ekspresów do kawy WMF. Wprowadza on użytkowników w zupełnie nowe doświadczenia. Zaprojektowany pod kątem bardzo dużej wydajności i w pełni automatyczny spełnia oczekiwania klientów pod każdym względem - niezależnie od tego, czy chodzi o jakość produktu, elastyczność czy też różnorodność napojów.


Rekomendowana wydajność 350 kaw dziennie.

WMF 9000 S + to sztandarowy model klasy premium automatycznych ekspresów do kawy WMF. Wprowadza on użytkowników w zupełnie nowe doświadczenia. Zaprojektowany pod kątem bardzo dużej wydajności i w pełni automatyczny spełnia oczekiwania klientów pod każdym względem - niezależnie od tego, czy chodzi o jakość produktu, elastyczność czy też różnorodność napojów.


Rekomendowana wydajność 350 kaw dziennie.

pliki do pobrania
WMF 9000 s+
Katalog j.ang.
WMF 9000 S+
Dokumentacja techniczna montażu
Deklaracja zgodności

pliki do pobrania

WMF 9000 s+
Katalog j.ang.
WMF 9000 S+
Dokumentacja techniczna montażu
Deklaracja zgodności

specyfikacja

MODEL
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Ilość młynków do kawy
Pojemnik na czekoladę
Podłączenie do wody
Zbiornik na wodę
Plug & Clean
Świeże mleko
Mleko w proszku
Dynamic Milk
Wydajność dzienna
Masa
Moc
Zasilanie
WMF 9000 S+
390 mm
598 mm
744 mm
1 - 4 (w zależności od wybranej konfiguracji)
1 - 2 (w zależności od wybranej konfiguracji)
Tak
Nie
Nie
Tak
Nie
Tak
350 kaw
67 kg
3,4 - 3,8 kW (230 V) | 6 - 7 kW (400 V)
230 V lub 400 V

Informacje

WMF 9000 s+ Automatyczny ekspres do kawy

WMF 9000 S+ to sztandarowy model klasy premium automatycznych ekspresów do kawy WMF. Wprowadza on użytkowników w zupełnie nowe doświadczenia. Zaprojektowany pod kątem bardzo dużej wydajności i w pełni automatyczny spełnia oczekiwania klientów pod każdym względem - niezależnie od tego, czy chodzi o jakość produktu, elastyczność czy też różnorodność napojów.


Wyposażony standardowo w system Dynamic Milk pozwala na spienianie mleka na zimno lub na ciepło w kilku konsystencjach, a dzięki nowej stacji syropowej rozszerzamy nasze menu o napoje z dodatkami 4 syropów - wszystko za dotknięciem jednego przycisku i zawsze w najwyższej jakości.Komfort obsługi


WMF 9000 S+ wyposażony jest w tryb preselekcji dla zaawansowanych użytkowników, w którym są dostępne rozszerzone funkcje przygotowywania napojów, takie jak: rozmiary napojów, moce kawy i temperatury wody. Mamy możliwość łatwego przełączania się pomiędzy opcjonalnym systemem wyboru 2 rodzajów mleka (np. mleko bez laktozy, mleko sojowe, mleko o obniżonej zawartości tłuszczu itp.) W celu uzyskania dodatkowej wydajności w godzinach szczytu można wstępnie wybrać całą sekwencję napojów, które są przygotowywane jeden po drugim.

Jeśli chodzi o standardową samoobsługę, WMF 9000 S+ jest również prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników. Dzieje się tak dzięki funkcji "post-selekcji". Za pomocą menu ekspres "przeprowadzi" użytkownika krok po kroku przez poszczególne warianty (indywidualny rozmiar filiżanki,a także wybór kawy i/ lub mleka - w zależności od maszyny) zanim automatycznie przygotuje się odpowiedni napój.10" ekran dotykowy


10" dotykowy ekran dotykowy wynosi sposób komunikacji z ekspresem na nowy poziom. Ekran można w pełni dostosować pod względem graficznym, funkcjonalnym i językowym. Nowy wyświetlacz pozwala na łatwe przełączanie się między ekranami, animację obrazów napojów, a także elastyczne osadzanie danych żywieniowych (etykietowanie alergenów), oferty promocyjne lub filmy objaśniające (np. animacje procesów czyszczenia). Ekspres okazuje się nie mniej elastyczny, jeśli chodzi o wybór kolorów.

Po pierwsze, użytkownik ma możliwość wyboru preferowanego schematu kolorów z sześciu różnych szablonów. Po drugie, pełną personalizację można osiągnąć za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Język menu jest wybierany przez krótkie dotknięcie odpowiedniej flagi kraju. W trybie samoobsługowym można uaktywnić do pięciu dodatkowych języków za pomocą ikon flagi.Jakość dopasowana do Twoich wysokich wymagań


Podobnie jak inne ekspresy WMF nowej generacji, 9000 S+ korzysta ze stałego rozwoju bazowej platformy technologicznej. Solidne elementy, takie jak zaparzacz wykonany ze stali nierdzewnej zbudowany na kutej matrycowo ramie zapewniają bardzo wysoką wydajność i niezawodność. Nowe są również ciche młynki z żarnami dopasowanymi do wymaganych wysokich wydajności i dodatkowo są regulowane za pomocą elektromechanizmu. Nowe żarna WMF zapewniają mniejszą dyspersję podczas mielenia i wysoką precyzję, co zapewnia maksymalną trwałość i łatwość konserwacji.

Nowo opracowany mikser do czekolady zapewnia łatwą obsługę, czyszczenie i konserwację, co z kolei wydłuża żywotność elementu. WMF 9000 S+ został wyposażony w usprawnioną podwójną wylewkę kawy, która jest teraz czyszczona codziennie za pomocą automatycznego programu czyszczącego. System podgrzewania filiżanek za pomocą pary SteamJet zapewnia idealną temperaturę naczyń przed podaniem kawy.

Dla zwiększenia komfortu nowy flagowiec WMF oferuje szereg urządzeń pomocniczych i vendingowych, takich jak podgrzewane szafki na filiżanki, lodówki do mleka i wiele więcej.

W pełni zautomatyzowany ekspres do kawy posiada szeroki wachlarz możliwości w zakresie systemów płatności podnoszący jego samoobsługowe walory. Obejmuje to klasyczne metody, takie jak czytniki kart i wrzutniki na monety, a także integrację bezgotówkowych i mobilnych systemów płatności (za pośrednictwem interfejsu MDB) dla kart kredytowych, PayPal i tym podobnych.


Cechy


Wydajność

Rekomendowana wydajność do ok. 350 kaw dziennie.  

Automatyczny ekspres do kawy WMF 9000 S + wyświetlacz

10" calowy wyświetlacz

Wyświetlacz dotykowy z realistycznym przedstawieniem produktów i możliwością personalizacji wyglądu menu. Nawigacja jest intuicyjna, przy użyciu menu dotykowego. Idealny do prezentacji informacji o wartościach odżywczych, jak i wyświetlania filmów lub grafik, na przykład do promocji ofert specjalnych o określonych porach dnia. 

System Dynamic Coffee Assist

System ten kontroluje i automatycznie reguluje optymalne parametry do zaparzenia idealnego espresso za każdym razem. DCA przez cały czas monitoruje ustawienia żaren, aby utrzymać ustawiony, nominalny przepływ oraz automatycznie je reguluje wprowadzając wymagane korekty. 

System Dynamic Milk Assist

Innowacyjna technologia Dynamic Milk Assist zapewnia stałą i wysoką jakość wszystkich napojów mlecznych. Korzystając z wbudowanych czujników stale monitoruje temperaturę mleka w lodówce oraz jego przepływ w ekspresie. W oparciu o te wartości reguluje i dopasowuję m.in. prace pompy mleka, aby stworzyć idealną piankę mleczną o wybranej wcześniej konsystencji. Ponadto, DMA informuje o braku mleka w lodówce.

Zaparzacz

Wykonany ze stali nierdzewnej zaparzacz zapewnia bardzo dużą wydajność i maksymalną niezawodność. 

Twórz własne mieszanki kawy

Dzięki możliwości użycia do czterech młynków w jednej recepturze i ustawieniu różnych proporcji mielonej kawy, WMF 9000 S + pozwala tworzyć własne mieszanki specjalne. 

Indywidualne zoptymalizowane temperatury

Możesz ustawić optymalną temperaturę wody dla każdego napoju, zapewniając najlepszą temperaturę parzenia dla każdego rodzaju kawy, aby zapewnić wyjątkową jakość w filiżance. 

2 milk solution

Dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu możesz zaoferować dwa różne rodzaje mleka dając swoim klientom wybór mleka o np. niskiej zawartości tłuszczu, soi lub o niskiej zawartości laktozy. Funkcja automatycznego przełączania zaworu powoduje, że dwa rodzaje mleka nie stykają się ze sobą, a do przygotowania napoju wykorzystywany jest tylko wybrany rodzaj mleka. 

Tacka na napoje

Tacka z filiżanką lub kubkiem automatycznie dostosowuje swoje położenie do optymalnej wysokości dla każdego wybranego napoju. Pozwala to na dopasowanie każdego rodzaju kubka oraz podawania napojów w idealnej temperaturze. Dodatkową korzyścią jest czysta przestrzeń wydawania napojów. 

Pojemniki na produkty

Dzięki możliwości instalacji 4 pojemników na produkty i 4 młynków do kawy WMF 9000 S + pozwala na stosowanie do 4 indywidualnych odmian ziaren kawy - na przykład ziarna espresso i café crème w wersjach kofeinowych i bezkofeinowych lub 3 różne odmiany plus czekolada lub 2 różne rodzaje kawy i 2 rodzaje czekolady. Ekspresy wyposażone w 2 pojemniki na kawę pozwalają również na opcję użycia ręcznego wsypu kawy mielonej. 

Młynki do kawy

Nowe żarna młynków do kawy zapewniają mniejsze pylenie podczas mielenia i wysoką precyzję, co gwarantuje ich maksymalną trwałość i łatwość konserwacji. Aby zaoferować swoim klientom szeroki wybór kaw, można użyć do czterech różnych młynków do stworzenia bogatego menu. 

Podświetlane panele boczne

Boczne panele świetlne (możliwość dopasowania indywidualnej kolorystyki) to nie tylko elegancki wygląd, ale również ułatwienie codziennej pracy. W przypadku np. konieczności napełnienia zbiornika na ziarna kawy, panele zaczną ostrzegawczo migać dając informację personelowi. 

Dopasowanie wielkości napojów

Szybka i intuicyjna zmiana wielkości napojów (przed wydaniem) za pomocą łatwego w obsłudze suwaka dotykowego na ekranie ekspresu. 

Podgrzewacz filiżanek WMF SteamJet

Dzięki wbudowanemu w podstawę systemowi podgrzewania filiżanek parą wodną, podawane espresso lub Cafe Creme dłużej utrzyma odpowiednią temperaturę i aromat. 

Stacja syropowa

Wyposaż ekspres w stację z syropami smakowymi i wzbogać swoje menu. Syropy dodawane są bezpośrednio do napojów przygotowywanych przez ekspres WMF. Stacja posiada pojemnik na 4 syropy, które są wybierane bezpośrednio z menu ekspresu. 

Bogactwo napojów

Odkryj całkowicie nowe możliwości tworzenia napojów na bazie kawy i mleka. Od teraz możesz przygotowywać napoje kawowe, łącząc je z zimnym lub ciepłym, spienionym mlekiem o dowolnie wybranej konsystencji dzięki systemowi spieniania mleka Dynamic Milk.

Oszczędność energii

Możesz skorzystać z ustawień trybu Eco, który zmniejsza temperaturę w bojlerze jeśli napoje nie są wydawane przez  10 minut i redukuję zużycie energii. Gdy jest to potrzebne, wystarczy 15 sekund na ponowne rozgrzanie. 

Zgodność z HACCP

Wszystkie profesjonalne ekspresy do kawy WMF, obsługuje spełniają standardy HACCP. Ekspresy pozwalają m.in. na pobranie danych dotyczących czyszczenia ekspresu, wykonania zapasowych kopii danych jak i aktualizacji oprogramowania przez port USB. 

CoffeeConnect

WMF CoffeeConnect zmienia potencjał ekspresów do kawy, dając im możliwość dostarczania cennych danych i odbierania instrukcji zdalnie. Pozwala to na: przeglądanie danych dotyczących sprzedaży, informacji o usługach w dowolnym miejscu i czasie, otrzymywanie ostrzeżeń o np. niskim poziomie surowców lub konieczności konserwacji. Dzięki temu, że system również wysyła dane do ekspresu, pozwala to m.in. na przesyłanie spersonalizowanych reklam bezpośrednio do pamięci urządzenia. DYNAMIC MILK


Orzeźwiające, zimne Latte... ...a może ciepłe, kremiste Cappuccino?
Odkryj całkowicie nowe możliwości tworzenia napojów na bazie kawy i mleka. Od teraz możesz przygotowywać napoje kawowe, łącząc je z zimnym lub ciepłym, spienionym mlekiem o dowolnie wybranej konsystencji.


Mleko spieniane na zimno
3 poziomy spienienia mleka na zimno pozwalają na przygotowanie różnorodnych napojów, takich napojów jak np. shake, mrożone Latte (po dodaniu kostek lodu).


Mleko spieniane na ciepło
4 różne konsystencje pozwalające na przygotowanie szerokiej gamy napojów: od Latte, Cappuccino do Latte Macchiato przy wyjątkowej jakości spienionego mleka.


Wszystko to jest możliwe dzięki nowemu, innowacyjnemu systemowi spieniania mleka WMF Dynamic Milk. WMF PHOTOSIMU


Zobacz jak wygląda automatyczny ekspres do kawy WMF w rozszerzonej rzeczywistości. Pobierz aplikację na IOS lub Android i zobacz jak ekspres WMF będzie wyglądał w Twoim lokalu. Zainstaluj darmową aplikację WMF photo simu (dostępna na systemy iOS i Android). Aplikacja pozwala na wizualizację ekspresów oraz akcesoriów WMF w twoim otoczeniu.

Pobierz aplikację za darmo

WMF SMARTREMOTE
Bezdotykowe i samoobsługowe zamawianie napojów


Bezdotykowe samoobsługowe zamawianie napojów w automatycznym ekspresie do kawy WMF

Poznaj nowy wymiar samoobsługi w ekspresach WMF – bezdotykowy, higieniczny i bezpieczny

Nowa funkcja „WMF SmartRemote” to innowacyjne narzędzie do całkowicie bezdotykowego zamawiania i przygotowywania napojów kawowych. Wystarczy zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego kod QR wyświetlany na ekranie ekspresu, po czym kod QR przekierowuję na generowaną dynamicznie stronę www z menu wyboru napoju.

Zaprojektowana jako aplikacja webowa SmartRemote jest kompatybilne dowolnym systemem operacyjnym, (iOS, Android, Windows lub Linux). Nie ma potrzeby pobierania i instalowania aplikacji.
Jedynym narzędziem jakie potrzebują użytkownicy jest urządzenie mobilne (np. smartfon) z kamerą i przeglądarką internetową.

Rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich automatycznych ekspresów do kawy WMF wyposażonych w system CoffeeConnect z włączonym trybem samoobsługi.


2-MILK SOLUTION 


 

WIĘKSZY WYBÓR DLA TWOICH KLIENTÓW, Z DWOMA RÓŻNYMI RODZAJAMI MLEKA.

Rozwiązanie 2-Milk Solution firmy WMF pozwala zaoferować klientom większą różnorodność, dając możliwość podłączenia dwóch różnych rodzajów mleka do tego samego profesjonalnego ekspresu do kawy WMF. Klienci mogą więc wybrać preferowaną kompozycję kawy z wybranym przez siebie mlekiem zwykłym lub alternatywnym, takim jak mleko roślinne lub mleko o niskiej zawartości laktozy. Niezależnie od ich preferencji, mogą być pewni, że z każdym specjalnym napojem będą delektować się doskonałym mlekiem lub pianką mleczną. Opcja dostępna dla 9000 S+ z systemem Dynamic Milk.

 

 

 

 

 

 

TECHNOLOGIE

SPIENIANIE MLEKA
CZYSZCZENIE

DYNAMIC MILK

Gorące/zimne mleko, gorące/zimne spienione mleko, różne rodzaje gorącej i zimnej piany (patent WMF).

EASY STEAM (opcja)

Gorące napoje, gorące mleko, gorąca mleko spienione za pomocą dyszy spieniającej. Automatyczne wyłączanie spieniania - czujnik temperatury.

AUTO STEAM (opcja)

Gorące napoje, gorące mleko, gorące spienione mleko,  3 rodzaje napowietrzania, w pełni automatyczne spienianie za pomocą automatycznej dyszy spieniającej, czujnik temperatury.

CLEAN IN PLACE (dla systemu spieniania DYNAMIC MILK i ekspresu ze stałym podłączeniem do wody)

W pełni automatyczny system mycia za pomocą tabletki czyszczącej oraz specjalnego pojemnika „blue box”. „Blue box” z tabletką w środku musi być podłączony do ekspresu zamiast zbiornika na mleko.  Po uruchomieniu automatycznego program mycia, ekspres doprowadza gorącą wodę do zbiornika, rozpuszczona tabletka tworzy roztwór myjąco-dezynfekujący, który myje całą sekcje mleka. Następnie cały system jest płukany czystą wodą. Nie ma potrzeby ręcznego mycia głowicy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.