Merrychef conneX 12

 
PRODUCENT: Merrychef
Wybierz wariant
Merrychef conneX 12 SP Merrychef conneX 12 HP
Wybierz wariant

Merrychef conneX 12 SP

Piec konwekcyjno-mikrofalowy wyposażony w High Speed Technology®, która łączy mikrofale, konwekcje i precyzyjne uderzenie ciepła. Wersja Standard Power o mocy mikrofali 1000 W. Wielkość komory pieca 30,5 cm x 30,5 cm.

Piec konwekcyjno-mikrofalowy wyposażony w High Speed Technology®, która łączy mikrofale, konwekcje i precyzyjne uderzenie ciepła. Wersja Standard Power o mocy mikrofali 1000 W. Wielkość komory pieca 30,5 cm x 30,5 cm.

pliki do pobrania
Merrychef conneX
Katalog j. polski
Merrychef conneX 12
Karta produktu j. polski

pliki do pobrania

Merrychef conneX
Katalog j. polski
Merrychef conneX 12
Karta produktu j. polski

specyfikacja

MODEL
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Moc 100 % mikrofal
Moc konwekcja
Moc tryb mieszany
Regulacja mocy mikrofali
Temperatura pracy
Wymiary komory
Sterowanie
Masa
Zasilanie
Merrychef conneX 12 SP Merrychef conneX 12 HP
356 mm 356 mm
641 mm 641 mm
619 mm 619 mm
1000 W 2000 W
2200 W 2200 W
1000 W + 1300 W 2000 W + 2200 W
wyłączone lub 5–100% z regulacją co 1% wyłączone lub 5–100% z regulacją co 1%
wyłączone lub 100°C-275 °C z regulacją co 1°C wyłączone lub 100°C-275 °C z regulacją co 1°C
30,5 cm x 30,5 cm 30,5 cm x 30,5 cm
Ekran dotykowy easyTouch® 2.0 Ekran dotykowy easyTouch® 2.0
50 kg 59 kg
230 V 400 V

Informacje

Merrychef conneX 12 piec konwekcyjno-mikrofalowy

Niewielki, elegancki, stylowy i pasujące do każdej kuchni. Seria pieców Merrychef conneX 12 jest wyposażona w nowy 7-calowy ekran sterowania o wysokiej rozdzielczości zabezpieczony wytrzymałym szkłem. Charakteryzuje się nowoczesnym i estetycznym wyglądem oraz doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Seria Merrychef conneX® 12 jest dostępna w dwóch wersjach wykończenia — ze stali nierdzewnej lub czerni węglowej, 2 wersjach mocy urządzenia - wersja standard (SP) lub o zwiększonej mocy (HP) oraz posiada komorę o średnicy 30,5 cm.


Merrychef conneX 12 cechy


Piece serii conneX® 12 są idealnym sposobem gotowania, tostowania, grillowania, pieczenia i podgrzewania świeżych lub mrożonych produktów, takich jak: kanapki, ciasta, pizza, ryby, warzywa i mięsa. Taka elastyczność wpływa pozytywnie na rozwój firmy, umożliwiając szybkie zmiany menu i wprowadzanie dodatkowej oferty posiłków, przy zastosowaniu tylko jednego małego urządzenia.


 

Merrychef conneX 12 czasy przygotowania potraw


Szybkość
Seria conneX zapewnia do 80% większą prędkość przyrządzania dań niż tradycyjne kuchenki, a także ma największą komorę w stosunku do wymiarów kuchenki na rynku.

Cicha praca
Piec charakteryzuje się niezwykle cichą pracą, na poziomie głośności <48 dbA.


Zaawansowana technologia podgrzewania


Doskonale zrównoważona technologia tri-pleX zapewnia maksymalną wydajność, dzięki czemu potrawy są jednolicie opieczone, a energia nie jest marnowana. Technologia tri-pleX łączy w sobie: mikrofale, konwekcje i nadmuch gorącego powietrza (z przyspieszeniem powietrza poprzez płytę parownika).

Wentylator konwekcji zasysa powietrze przez tylną część komory (1). Powietrze jest ogrzewane i powraca do komory przez konwertery katalityczne (2) i płytę parownika (3), aby wytworzyć równą temperaturę w piecu. Taka metoda grzania umożliwia równomierne gotowanie produktów oraz uzyskanie chrupiącej, złotej skórki za każdym razem.


Stworzona do pracy w sieci... Wi-Fi i Ethernet dostępne w standardzie


Łączność Wi-Fi lub Ethernet, dostępna w standardzie, umożliwia dostęp do wiodącej w branży otwartej platformy w chmurze — KitchenConnect®. Nie musisz już być na miejscu, aby zarządzać swoim sprzętem. KitchenConnect® pozwala na zdalne monitorowanie wszystkich kuchenek. Dzięki temu można tworzyć, zmieniać i aktualizować pozycje w menu, a także sprawdzić działanie i sposób korzystania ze sprzętu z dowolnego miejsca!

Po nawiązaniu połączenia Wi-Fi lub Ethernet wystarczy zarejestrować się, aby uzyskać dostęp do wiodącej w branży otwartej platformy w chmurze firmy Welbilt — KitchenConnect®. Wgląd w informacje na platformie pozwoli na poprawę wydajności, obniżenie kosztów i podniesienie jakości potraw.

  • Zdalne monitorowanie pieców we wszystkich lokalizacjach z dowolnego komputera PC/Mac, tabletu lub urządzenia mobilnego.
  • Uproszczona aktualizacja przepisów. Wprowadzanie pojedynczych przepisów, nowych menu lub produktów sezonowych w dowolnym momencie do kuchenek.
  • Podgląd statystyk użytkowania i produkcji według kuchenki, sklepu lub regionu.
  • Możliwość podniesienia jakości produktów poprzez monitorowanie i poprawę efektywności pracy zespołu. Umożliwiają to np. informacje o tym, że drzwiczki kuchenki są otwarte w trakcie pieczenia, a także monitorowanie czyszczenia
  • Ograniczenie liczby zgłoszeń serwisowych i wydłużenie czasu pracy sprzętu bez przestojów dzięki natychmiastowym powiadomieniom o problemach technicznych z podstawowymi sugerowanymi rozwiązaniami.

Zarządzanie menu w trybie online
Za pomocą KitchenConnect® można uzyskać dostęp do NOWEGO systemu zarządzania menu w trybie online:
• Dostęp do przepisów i możliwość wybierania receptur z obszernej biblioteki dań z całego świata oraz tworzenia nowych / modyfikowania istniejących przepisów za pomocą narzędzia online do tworzenia przepisów.
• Pobieranie przepisów do pamięci USB w celu łatwego przesłania ich do kuchenki.
• Subskrypcja KitchenConnect® pozwala na zdalne przesyłanie przepisów lub menu bezpośrednio do połączonej kuchenki.

KitchenConnect® — dostęp / subskrypcja
Przez pierwsze 12 miesięcy od zakupu kuchenki można uzyskać dostęp do BEZPŁATNEJ subskrypcji KitchenConnect®. Umożliwi to przeglądanie danych dotyczących urządzeń do celów monitorowania i diagnostyki wszystkich kuchenek, zdalne wprowadzanie menu do kuchenek i zarządzanie ich ustawieniami. Po upływie 12 miesięcy użytkownik będzie miał możliwość wykupienia subskrypcji KitchenConnect®, którą można odnawiać co miesiąc lub co rok.


Książka kucharska


Do wyboru jest ponad 100 przepisów na pyszne dania, które są już zaprogramowane w kuchence — od panini po ziemniaki w mundurkach. Te gotowe do natychmiastowego wypróbowania przepisy, opracowane i wypróbowane przez szefów kuchni, zapewniają spójną i wysokiej jakości gamę gorących potraw.

Tryb Press & Go jest przeznaczony do ograniczonej lub ulubionej gamy menu. Tylko jedno kliknięcie na ikonę potrawy dzieli Cię od gotowego dania. Inne tryby zapewniają elastyczność dzięki trzem poziomom wyboru.

Tryby szybkiej obsługi, pełnej obsługi i ręczny pozwalają na dostosowanie pracy kuchenki do potrzeb użytkownika — od blokowania książek kucharskich w celu zapobiegania ich edycji po ręczne wprowadzanie zmian w ustawieniach dla każdego gotowania.

Tworzenie przepisów — opracowywanie lub dostosowywanie przepisów
W pełni elastyczne możliwości programowania umożliwiają indywidualne ustawianie temperatury, czasu, wentylatora i mocy mikrofal podczas tworzenia przepisu, co zapewnia elastyczność wyboru między szybkim a wolnym pieczeniem, a ilość miejsca na przechowywanie przepisów jest nieograniczona. 


Wbudowane statystyki i diagnostyka


Panel sterowania Merrychef conneX® ma wbudowany system rejestracji statystyk dotyczących kuchenki, który demonstruje jej wydajność i wyszczególnia aspekty użytkowania, takie jak otwarcie drzwiczek kuchenki przed zakończeniem cyklu pieczenia. Statystyki kulinarne pozwalają błyskawicznie poznać najpopularniejsze dania w menu, niezależnie od tego, czy przygotowywane są świeże, czy też mrożone potrawy, a także sprawdzić, kiedy zapotrzebowanie jest największe w ciągu dnia. Wbudowana diagnostyka serwisowa umożliwia również technikom serwisowym szybkie diagnozowanie ewentualnych usterek przed ich wystąpieniem, co minimalizuje koszty serwisowania i czas przestoju sprzętu. 


Akcesoria, które zapewniają wszechstronność Twojej kuchenki


Dzięki oznaczonym kolorami akcesoriom można bezproblemowo przyrządzać dania mięsne, a zaraz potem warzywne bez konieczności czyszczenia sprzętu.

Dzięki unikalnym akcesoriom możesz przygotowywać nie tylko hot-dogi i zapiekanki, ale również bardziej złożone dania. Na dodatkowych tackach można jednocześnie wypiekać składniki, które mają różną konsystencję. Takie zastosowanie powoduje, że produkty suche nie przesiąkają płynnymi, bo znajdują się w oddzielnych pojemnikach. Dodatkowo dzięki różnym kształtom zastosowanych form, możemy swoim daniom nadawać odpowiedni format i kształt już na etapie procesu przygotowywania. Oryginalne akcesoria Merrychef wykonane są z materiałów odpornych na procesy jakie zachodzą w piecach. Wykonane w 100% z PTFE ze specjalną powłoką z materiału bezpiecznego dla pracy magnetronu, łatwe w czyszczeniu, pozwalają na rozszerzenie oferty lokalu o nowe przepisy. Dzięki zastosowaniu misek, pojemników – możemy w łatwy sposób przygotować różnego rodzaju makarony, kasze, ryże oraz inne produkty o strukturze sypkiej lub płynnej. Formy do jajek i omletów – umożliwiają rozszerzenie oferty śniadaniowej o dania na bazie jaj, takich jak: jajka sadzone, a także różnego rodzaju omlety na słodko lub wytrawnie.

Nowy opatentowany grill do panini doskonale uzupełnia funkcjonalność pieców serii conneX. Akcesorium wykorzystuje łopatkę do wsuwania żywności do prasy między górną i dolną płytą. Po wyjęciu łopatki grill obniża się, aby skompresować jedzenie, dzięki czemu jest to najłatwiejsza w użyciu prasa do panini na rynku.

Prosta w instalacji prasa do panini zastępuje płytę grzewczą we wnęce i pozostaje w piecu podczas gdy ty kontynuujesz przygotowywanie innych produktów spożywczych za pomocą wkładek Merrychef lub tacek na wierzchu płyt grzewczych prasy do panini.

Dla uzyskania dodatkowej wszechstronności, urządzenie jest dostępne w trzech opcjach:

  • z wysokim otworem do panini, bajgli i kanapek z płaską płytą dolną
  • z wysokim otworem do panini, bajgli i kanapek z grillowaną płytą dolną
  • z niskim otworem do cieńszych potraw, takich jak: quesadillas i podpłomyki

Cechy: Doskonałe efekt i ślady grillowania na produkcie | Łatwa instalacja | Łatwy w użyciu | Zapewnia powtarzalne grillowanie za każdym razem | Możliwość mycia w zmywarce | Wysoka trwałość dzięki górnej płycie z powłoką ceramiczną


Akcesoria podstawowe

 Mata teflonowa zielona
INDEX: 32Z4096
Sz.285 x Gł.285 mm

Non-stick cooking liner (Natural)

Mata teflonowa naturalna
INDEX: 32Z4088
Sz.285 mm x Gł.285 mm

Koszyk do pieczenia czarny 
INDEX: 32Z4165
Wyx.15 x Sz.286 x Gł.286 mm

Full size mesh cooking tray

Koszyk do pieczenia z perforacją
INDEX: 32Z4081
Wys.13 x Sz.279 x Gł.279 mm

Full size cooking tray (Black)

Koszyk do pieczenia 1/1 czarny
INDEX: 32Z4080
Wys.13 x Sz.279 x Gł.279 mm

Koszyk do pieczenia 1/2 czarny  
INDEX: 32Z4090
Wys.13 x Sz.279 x Gł.140 mm

Koszyk do pieczenia 1/4 czarny
INDEX: 32Z4089 
Wys.13 x Sz.140 x Gł.140 mm

Koszyk do pieczenia 1/1 zielony
INDEX: 32Z4093
Wys.13 x Sz.279 x Gł.279 mm

Koszyk do pieczenia 1/2 zielony
INDEX: 32Z4094
Wys.13 x Sz.279 x Gł.140 mm

Koszyk do pieczenia 1/4 zielony
INDEX: 32Z4095
Wys.13 x Sz.140 x Gł.140 mm

Koszyk do pieczenia 1/1 czerwony
INDEX: 32Z4100
Wys.13 x Sz.279 x Gł.279 mm

Koszyk do pieczenia 1/2 czerwony
INDEX: 32Z4123
Wys.13 x Sz.279 x Gł.140 mm

Koszyk do pieczenia 1/1 niebieski
INDEX: 32Z4101
Wys.13 x Sz.279 x Gł.279 mm 

Cool Down Pan

Kuweta do schładzania pieca
INDEX: 32Z4079
1/4 GN Gł.65 mm

Paddle with hand guard and sides

Łopatka z bezpieczną rączką
INDEX: SR318
Sz.298 x Gł.300 mm

Podstawa komory pieca płaska
INDEX: DB0739
Wys.6 x Sz.300 x Gł.300 mm

Griddled Cook Plate

Podstawa komory pieca grill
INDEX: DB0719
Wys.6 x Sz.300 x Gł.300 mm

Nisko otwierana prasa do panini z płaskim dnem
INDEX: PSR160

Prasa do panini z wysokim otworem i płaskim dnem INDEX: PSR162

Wysoko otwierana prasa do panini z grillowaną płytą dolną
INDEX: PSR163

Mata prasy do panini
INDEX: 32Z4153

Akcesoria dodatkowe

4x non-stick mould

Forma na jajka sadzone
Na 2 porcje INDEX: 32Z4126
Na 4 porcje INDEX: 32Z4113
Na 9 porcji INDEX: 32Z4132

Small bowl

Forma do omletów
INDEX: 32Z4115
Wys.35.6 x 180 mm

1/2 Ltr Container

Forma/ pojemnik uniwersalny
1/2 litra INDEX: 32Z4119
Wys.63.5 Sz.172.7 x Gł.175.3mm

Forma/ pojemnik uniwersalny
1 1/2 litra INDEX: 32Z4158
Wys.58.5 Sz.235 x Gł.235 mm

Spatula

Łopatka do zapiekanek
INDEX: T-177-23

 

Szczypce
INDEX: 32Z4156

Kosz do wypieku bagietek
INDEX: 32Z4032
Wys.50 Sz.280 x Gł.280 mm


 

 Merrychef conneX 12 w restauracji


Merrychef conneX 12 w restauracji

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.