Firma Primulator od ponad 30 lat koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości koncepcji i rozwiązań B2B dla sektora HoReCa. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni i hoteli – od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach.

Wieloletnia współpraca z klientami sieciowymi pozwoliła nam wypracować optymalne rozwiązania m.in. dla sieci kącików kawowych i bistro na stacjach paliw, kawiarni i hipermarketów, szczególnie w koncepcji c-stores, gdzie minimalizacja czasu obsługi klienta, niezawodność urządzeń, powtarzalność, a przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych produktów jest kluczem do sukcesu. Nasze biura znajdują się w Łomiankach, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu, Gdyni, Wrocławiu i Bydgoszczy.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Technika serwisu w Krakowie.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów urządzeń
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń
  • Wsparcie techniczne i technologiczne dla naszych Klientów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność wykonywania napraw chłodniczych jako dodatkowa zaleta
  • Dokładność, sumienność, punktualność
  • Minimum podstawowa znajomość jęz. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera, MS Office
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów, przekazywanie informacji zwrotnej

To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Ciekawą, perspektywiczną współpracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji serwisowej
  • Profesjonalne szkolenia, poznanie specyfiki organizacji pracy w dużym serwisie
  • Umowa o pracę

CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@primulator.pl
Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Primulator Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi dla celów aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania."

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO PRACY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO, informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest Primulator sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Lodowa 128, 93-232.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- kolejnych procesach rekrutacyjnych.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych.
  4. Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
  5. Dane osobowe będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
  6. Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Kandydat ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy.
  8. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w kolejnych procesach rekrutacyjnych dane osobowe kandydata będą przetwarzane w tym celu do ich zakończenia.
  9. Dane osobowe kandydata nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.