WMF 1300 S

PROMOCJA
 
PRODUCENT: WMF
Cena za zestaw 24.900,- PLN NETTO
WMF 1300 S

WMF 1300 S

WMF 1300 S to wysokiej jakości profesjonalny automatyczny ekspres do kawy spełniający średnie zapotrzebowanie na kawę (do 120 kaw dziennie). Ekspres podaje napoje - od Espresso i Café Crème do Cappuccino, Café Latte, Latte Macchiato, a nawet Milk Choc i Chociatto.


Zestaw promocyjny: WMF 1300 S (1 młynek do kawy, czekolada, Basic Milk, Plug+Clean, podłączenie do wody lub zbiornik na wodę), lodówka na mleko 3,5 l WMF 9190, filtr do wody Everpure Claris L. Oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. Montaż i transport dodatkowo płatny 185 € netto.

WMF 1300 S to wysokiej jakości profesjonalny automatyczny ekspres do kawy spełniający średnie zapotrzebowanie na kawę (do 120 kaw dziennie). Ekspres podaje napoje - od Espresso i Café Crème do Cappuccino, Café Latte, Latte Macchiato, a nawet Milk Choc i Chociatto.


Zestaw promocyjny: WMF 1300 S (1 młynek do kawy, czekolada, Basic Milk, Plug+Clean, podłączenie do wody lub zbiornik na wodę), lodówka na mleko 3,5 l WMF 9190, filtr do wody Everpure Claris L. Oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. Montaż i transport dodatkowo płatny 185 € netto.

PROMOCJA
pliki do pobrania
WMF 1300 S
Broszura j.pol.
WMF 1300 S DTR
Dokumentacja techniczno-rozruchowa j. polski
Deklaracja zgodności
WMF 1300 S
Broszura j.ang
WMF 1300 S
Dokumentacja techniczna montażu (Basic Milk)

pliki do pobrania

WMF 1300 S
Broszura j.pol.
WMF 1300 S DTR
Dokumentacja techniczno-rozruchowa j. polski
Deklaracja zgodności
WMF 1300 S
Broszura j.ang
WMF 1300 S
Dokumentacja techniczna montażu (Basic Milk)

specyfikacja

MODEL
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Zbiornik na mleko
Ilość młynków do kawy
Pojemnik na czekoladę
Podłączenie do wody
Zbiornik na wodę
Plug & Clean
Świeże mleko
Mleko w proszku
Dynamic Milk
Wydajność dzienna
Masa
Moc
Zasilanie
WMF 1300 S
325 mm
574 mm
670 mm
Nie
1 lub 2 (w zależności od wybranej konfiguracji)
Tak (opcja)
Tak (opcja)
Tak (opcja)
Tak (opcja)
Tak (opcja)
Tak (opcja)
Nie
do 120 kaw
ok. 35 kg.
2 - 2,4 kW
230 V

Informacje

Poruszanie się po 7-calowym ekranie dotykowym jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, zarówno dla personelu, jak również dla w wersji dla samoobsługi. Każdy użytkownik w łatwy sposób będzie mógł uruchomić programy czyszczenia i konserwacji lub ustawić przepisy, obrazy i tonacje kolorów.

Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością, wysoką jakością wykonania i dużą wydajnością, a przy zalecanym średnim zapotrzebowaniu 120 filiżanek dziennie jest wysoce wszechstronny. Jego konstrukcja i wysokiej klasy komponenty zapewniają niezawodną obsługę przez długi okres użytkowania.


Opcjonalnie można ekspres uzupełnić o następujące elementy:

  • Drugi zbiornik na kawę
  • Zbiornik na czekoladę
  • Stałe podłączenie do wody
  • Nóki (100 mm)
  • Zewnętrzny zbiornik na fusy
  • System telemetrii WMF CoffeeConnect
  • Wersję do samoobsługi
  • Boczną wylewkę gorącej wody z systemem ręcznego spieniania mleka Basic Steam

 WMF PhotoSimu


Zobacz jak wygląda automatyczny ekspres do kawy WMF w rozszerzonej rzeczywistości. Pobierz aplikację na IOS lub Android i zobacz jak ekspres WMF będzie wyglądał w Twoim lokalu. Zainstaluj darmową aplikację WMF photo simu (dostępna na systemy iOS i Android). Aplikacja pozwala na wizualizację ekspresów oraz akcesoriów WMF w Twoim otoczeniu.

Pobierz bezpłatną aplikację

 

 


WMF SMARTREMOTE
Bezdotykowe i samoobsługowe zamawianie napojów 


Bezdotykowe samoobsługowe zamawianie napojów w automatycznym ekspresie do kawy WMF

Poznaj nowy wymiar samoobsługi w ekspresach WMF – bezdotykowy, higieniczny i bezpieczny

Nowa funkcja „WMF SmartRemote” to innowacyjne narzędzie do całkowicie bezdotykowego zamawiania i przygotowywania napojów kawowych. Wystarczy zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego kod QR wyświetlany na ekranie ekspresu, po czym kod QR przekierowuję na generowaną dynamicznie stronę www z menu wyboru napoju.

Zaprojektowana jako aplikacja webowa SmartRemote jest kompatybilne dowolnym systemem operacyjnym, (iOS, Android, Windows lub Linux). Nie ma potrzeby pobierania i instalowania aplikacji.
Jedynym narzędziem jakie potrzebują użytkownicy jest urządzenie mobilne (np. smartfon) z kamerą i przeglądarką internetową.

Rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich automatycznych ekspresów do kawy WMF wyposażonych w system CoffeeConnect z włączonym trybem samoobsługi (w modelu WMF 1100 S CoffeConnect jest dostępny jako opcja). 


   

 

 

KUPUJ W ZESTAWIE

Cechy

TECHNOLOGIE

SPIENIANIE MLEKA
CZYSZCZENIE

BASIC MILK

Gorące mleko, gorące mleko spienione – automatyczny system spieniania mleka venturi 

SMART MILK

Gorące/zimne mleko, gorące spienione mleko - Automatyczny system spieniania mleka (pompa). 

BASIC STEAM 

Gorące napoje, gorące mleko, gorące spienione mleko. Ręczne spienianie za pomocą dyszy spieniającej.

PLUG&CLEAN (dla systemu spieniania BASIC MILK)

Automatyczny system mycia I dezynfekcji sekcji mleka za pomocą gorącej wody oraz pary. Adapter “Plug&Clean” powinien być wyjęty ze zbiornika na mleko I włączony w odpowiednie gniazdo w ekspresie lub w lodówce (zależy od opcji). Po uruchomieniu, sekcja mleka zostanie przepłukana gorącą woda oraz gorąca parą. Głowica powinna być myta ręcznie (zanurzenie w roztworze myjącym) co najmniej raz w tygodniu lub częściej o ile zachodzi taka potrzeba.

SMART CLEAN (dla systemu spieniania SMART MILK)

Codzienne czyszczenie za pomocą Plug+Clean, a czyszczenie systemu za pomocą Clean in Place jest wymagane dopiero po 250 zaparzeniach lub najpóźniej po 7 dniach. Dzięki systemowi Clean in Place nie ma potrzeby ręcznego wyjmowania i demontowania głowicy.

cid

Czy to mocne espresso na przebudzenie, łagodne popołudniowe cappuccino czy gorąca czekolada wieczorem, automatyczny ekspres do kawy WMF 1300 S spełnia oczekiwania wszystkich wymagających koneserów kawy.

Poznaj WMF 1300 S


Ekspres wykorzystuje sprawdzone rozwiązania technologiczne zapewniające wyjątkową niezawodność. Jest ekonomiczny w eksploatacji, łatwy w obsłudze i w utrzymaniu czystości. Oferuje możliwość dowolnego skomponowania własnego menu na bazie napojów kawowych i czekolady oraz mleka. WMF 1300 S jest skuteczny, wszechstronny i polecany do miejsc o średnim zapotrzebowaniu na kawę.

Wydajność

Wydajność do 120 filiżanek dziennie sprawia, że WMF 1300 S jest idealnym ekspresem o szerokiej gamy zastosowań. Sprawdzi się w małych i średnich lokalach branży gastronomicznej, jak i biurach i kantynach hotelowych - wszędzie tam, gdzie istotne są kompaktowe wymiary, łatwa obsługa i najwyższa jakość kawy. Zapewnia doskonałą wydajność w godzinach szczytu, a w spokojniejszych momentach przechodzi tryb oszczędzania energii - chroniąc środowisko i Twój budżet.

Zaawansowane technologicznie młynki do kawy: cisi bohaterowie w tle


Dzięki zaawansowanej konstrukcji młynków do kawy proces mielenia jest tak cichy, że WMF 1300 S można również umieścić w biurach lub salach konferencyjnych. Ekspres przygotuje również kawę z najbardziej egzotycznych gatunków, ponieważ stopień zmielenia można regulować ręcznie, aby uzyskać idealną ekstrakcję wybranych ziaren.

Zaparzacz wykonany z wytrzymałego polimeru o pojemności 15 g gwarantuje wysoką żywotność, a dodatkowo jest łatwy w wyjęciu dla przeprowadzenia czyszczenia i konserwacji.

 

WMF 1300 S: Harmonijne dzieło sztuki


Koncepcja towarzysząca przy budowie ekspresu miała na celu długotrwałą i wyważoną współpracę wysokiej jakości komponentów, które są optymalnie do siebie dopasowane i doskonale ze sobą współpracują. Solidny i niezawodny każdy element budowy ekspresu przyczynia się do długotrwałego użytkowania WMF 1300 S.

Bogactwo napojów

WMF 1300 S przygotuje napoje dla każdego konesera kawy. Od napojów kawowych z mlekiem lub bez, z pianką mleczną lub z dodatkiem gorącej czekolady, np.: espresso, ristretto, cappuccino, americano, espresso macchiato lub caffè latte - różnorodność napojów jest praktycznie nieograniczona.

Spienianie mleka - 2 systemy dla zaspokojenia każdej potrzeby


W mgnieniu oka stwórz szeroką gamę napojów, w oparciu o kawę, spienione mleko i czekoladę.

Wybierając system Basic Milk (Gorące mleko, gorące mleko spienione – automatyczny system spieniania mleka venturi) zaoferujesz swoim klientom napoje z idealną mleczną pianką, gorącą kawę mleczną i czekoladę z gorącym mlekiem. 

System Smart Milk (Gorące/zimne mleko, gorące spienione mleko - automatyczny system spieniania mleka  - pompa) pozwala dodatkowo na serwowanie zimnego mleka, rozszerzając gamę Twoich napojów (. W przypadku napojów z czekoladą - czyszczenie i wymiana miksera czekolady jest dziecinnie prosta, dzięki magnetycznemu zamkowi i czujnikowi.

 

Więcej pojemników na produkty - więcej możliwości


W celu zapewnienia bogatego menu i wydajności ekspres może posiadać do 2 zbiorników na kawę plus 1 zbiornik na czekoladę. Wszystkie trzy zbiorniki można usunąć za pomocą centralnego zamka. Zbiorniki nadają się do mycia w zmywarce, co jest praktyczne ułatwia czyszczenie urządzenia.

7" ekran dotykowy - piękno kryje się w prostocie

Interfejs 7" dotykowego panelu sterowania WMF 1300 S gwarantuje, że wszystkie funkcje są zrozumiałe i proste w użyciu. Oznacza to, że bez wysiłku można ustawić idealną jakość kawy lub umożliwić gościom  korzystanie z urządzenia w trybie samoobsługowym.

Pasek narzędzi preselekcji na wyświetlaczu umożliwia pełną personalizację podczas wyboru - poziom napełnienia można dostosować do aktualnych potrzeb, a także wielkość filiżanki, moc napoju lub umożliwić wybór języka menu. Ponadto personel ma w każdej chwili łatwy dostęp do określonych funkcji dodatkowych, dzięki którym wyświetlacz może być również skonfigurowany jako np. powierzchnia reklamowa.

 

Higienia


To nie może być prostsze ani szybsze: automatyczny proces czyszczenia linii mlecznej rozpoczyna się każdego wieczoru po krótkim naciśnięciu przycisku wyłączania - wystarczy podłączyć adapter Plug+Clean (wyjmując go ze zbiornika na mleka) do dedykowanego gniazda w ekspresu. Dodatkowo, po 250 zaparzeniach następuje całkowite czyszczenie systemu (linia mleczna plus zaparzacz) lub po 7 dniach. Raz w tygodniu spieniacz mleka należy wyjać jednym ruchem nadgarstka i włożyć na 10 minut do środka czyszczącego dla systemu mleka WMF.

 

Kompaktowe wymiary

Dzięki kompaktowym wymiarom (32,5 cm x 67 cm x 57,4 cm) ekspres można zainstalować w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Doskonale pasuje do małych i średnich piekarni, biur, restauracji typu fast food, sklepów ogólnospożywczych, sklepów samoobsługowych i restauracji. 

   
Zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności i polityką dotyczącą cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.