PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

  W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – województwo śląskie

Nr ref.: PH/Ś/2017

Kandydat, którego poszukujemy, będzie kreował i realizował politykę sprzedaży na terenie Śląska. Poszukujemy osoby ambitnej, nie bojącej się wyzwań, otwartą na kontakty z Klientami, która jest zapoznana z topografią i specyfiką rynku lodziarni, cukierni i restauracji.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa i opieka nad istniejącymi klientami firmy Primulator
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zdobywanie nowych obszarów działania w sektorze HoReCa (lodziarnie, cukiernie, kawiarnie, restauracje)
  • budowanie pozycji firmy Primulator
  • organizacja prezentacji, szkoleń oraz targów
  • współpraca z działem serwisu oraz innymi działami firmy

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • preferowane doświadczenie w sektorze HoReCa
  • dobra znajomość realiów branży lodziarsko-cukierniczo-gastronomicznej
  • silna motywacja i zaangażowanie w realizacje określonych celów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, sumienność, zdolności do organizacji własnej pracy, chęć własnego rozwoju
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym, ważnym atutem będzie znajomość szeroko pojętej rzemieślniczej technologii spożywczo-cukierniczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko oraz miejsce do pracy, szkoleń i prezentacji w naszym nowym biurze w Zabrzu.
  • ciekawą i perspektywiczną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę w standardzie międzynarodowym, dobrą atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju kompetencji
  • samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (po okresie próbnym)

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres e-mail:

Marta.kaczmarczyk@primulator.plw temacie: PH/Ś/2017

Primulator zapewnia pełną dyskrecję związaną z otrzymanymi CV.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
KOSZYK ZAPYTAŃ
W koszyku zapytań są następujące produkty:
Wyślij zapytanie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
* pola obowiązkowe
Do porównywarki możesz dodać maksymalnie dwa modele tego samego produtku:
PORÓWNAJ
Do porównania dołaczyłeś następujące produkty:

BUDOWA NOWEJ SIEDZIBY

22 czerwca, 2016

Film przedstawiający proces powstawania biurowca przy ulicy Lodowej w Łodzi.

10 marca, 2016

Na początku grudnia 2015 roku Primulator Łódź wprowadził się do nowej siedziby na ulicy Lodowej 128. Zapoczątkowana w czerwcu 2014 r roku budowa biurowca klasy A+, została zakończona na początku listopada 2015 r.

Uwaga!
zamknij